Hitachi LD32SY01A 32 Inches HD Ready TV | Full HD | Immediate LED Backlight Innovation Technology
Rs 24,000
Rs 34,990
-31%
OverView
Hitachi LD32SY01A 32 Inches HD Ready TV has a wide, narrow simple design.Hitachi LD32SY01A 32" TV has a resolution of 1366x768 pixels with Full HD supportImmediate LED backlight innovation technology permits you to appr...
Cart
Account
Search
Recent View
Go to Top
Shopping Cart
×
Your shopping cart is empty!
Search
×
Recent View Products
Product Description
Hitachi LD32SY01A 32 Inches HD Ready TV has a wide, narrow simple design.
Hitachi LD32SY01A 32" TV has a resolution of 1366x768 pixels with Full HD support
The TV features two built-in speakers with an aggregate output of 16 watts.
Additionally includes Gaming TV Units and come in black colour.
Related Products
Samsung UA65AU7700RXHE 65-inch Crystal UHD 4K Smart LED TV With Air Slim Design | Black
Rs 159,500 Rs 181,990
Philips 24inch Slim LED TV